Poznajemy zawody naszych Rodziców: Odwiedziny taty Zuzi O. grupa Niedźwiadki

W piątek 22.03. naszą grupę odwiedził tata Zuzi pan Piotr O. , który z zawodu jest lekarzem.

Celem spotkania było zachęcenie dzieci do dbania o własne zdrowie oraz przestrzeganie zasad higieny. Dzieci miały niepowtarzalną okazję do obejrzenia stetoskopu, maseczek , rękawiczek, szczykawek , ciśnieniomierza. Niedźwiadki mogły posłuchać bicia serca kolegów, oraz przy pomocy Pana doktora prawidłowo  zabandażować rękę, nogę bandażem uciskowym. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w spotkaniu z zainteresowaniem słuchały wypowiedzi  o pracy lekarza. Dzieliły się doświadczeniami odnośnie chorób, które przebyły. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze. Mamy nadzieję, że w przyszłości wizyta dzieci w gabinecie lekarskim nie będzie budzić lęku i innych nieprzyjemnych uczuć- Bardzo Dziękujemy !