Realizacja projektu "Świętokrzyskie Dwujęzyczne Przedszkolaki"

Od marca do grudnia 2023 grupa Zajączki wzięła udział w projekcie "Świętokrzyskie Dwujęzyczne Przedszkolaki".

Głównym celem projektu jest wprowadzenie dwujęzyczności wśród najmłodszych uczniów, rozwijanie ich umiejętności językowych oraz promowanie kultury i tradycji regionalnych. Projekt skupia się również na stworzeniu warunków do wszechstronnego rozwoju dziecka, z uwzględnieniem aspektów społecznych i kulturowych.

W trakcie trwania projektu dzieci zostały wprowadzone w świat języka angielskiego z wykorzystaniem innowacyjnych metod nauczania języka angielskiego poprzez tzw. immersję językową. Niezmiernie pomocna okazała się w tym platforma bilingual.future, za pomocą której Rodzice mogli utrwalać realizowany materiał w domu, a także cztery sympatyczne żuczki: Zoom, Ring Ring, Splish Splash, Tick Tock- The Baby Beetles- które stały się nieodłączną częścią naszej grupy:)

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z realizacji projektu: